Przesuwanie widoku w v.1.3

3 miesiąc 1 tydzień temu #3132 przez Dorkass
Replied by Dorkass on topic Przesuwanie widoku w v.1.3
Okazało się, że akurat mam na dysku v. 0.91.0.9 portable i niestety ten sam problem, więc to jednak nie jest wina wersji Inkscape. Może faktycznie coś z touchpadem albo kwestia systemu. Chyba nic już na to nie poradzę :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 1 tydzień temu #3133 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Przesuwanie widoku w v.1.3
O widzisz, dobry test. I tak jak pisałem u mnie działa po staremu, czyli coś innego. Ogólnie to ja mam wrażenie, jakby Ci touchpad robił przerwanie na ułamek sekundy, które Inkscape traktuje jako puszczenie kliknięcia stąd taki problem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 1 tydzień temu - 3 miesiąc 1 tydzień temu #3134 przez Dorkass
Replied by Dorkass on topic Przesuwanie widoku w v.1.3

Ogólnie to ja mam wrażenie, jakby Ci touchpad robił przerwanie na ułamek sekundy

Czy ja wiem. Jak złapię obiekt w Inkscape, to mogę go dowolnie długo przesuwać na wszystkie strony. Jak przewijam stronę scrollbarem czy z użyciem gestów, to też nic mi nie przerywa tej czynności. Także jak przesuwam widok w Inku poprzez Ctrl+Spacja to nic nie przerywa. Dzieje się tak tylko przy użyciu samej spacji. Generalnie ten touchpad działa bardzo podobnie jak ten w starym lapku, ale ma nieco więcej ustawień, bo to nowsza wersja. No ale już przeglądałam i testowałam różne ustawienia...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.096 s.