Rozdzielanie obrazka i zmiana jego rozmiaru

1 rok 3 dni temu #2995 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Rozdzielanie obrazka i zmiana jego rozmiaru
Chyba byłem zbyt zwięzły w poprzedniej wypowiedzi :D

Jeśli masz Inkscape w wersji 1.1 lub wcześniejszej to faktycznie nie znajdziesz tej opcji, ponieważ weszła ona dopiero począwszy od 1.2. Zaopatrz się w nią, a najlepiej w 1.2.2 (przy okazji dobrze by było zresetować ustawienia Inkscape, bo on bez tego bywa kapryśny) i wtedy powinieneś znaleźć tę opcję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 3 dni temu #2996 przez necho26
Replied by necho26 on topic Rozdzielanie obrazka i zmiana jego rozmiaru
Mam już i jest to split path, ale dalej lipa. To znaczy wychodzi na to, że w Inkscape mogę utworzyć nowy obraz, mogę do istniejącego coś dopisać czy dorysować natomiast nie mogę w żaden sposób np. zmienić kolorów czy coś usunąć z obrazu, który już mam. Tak jakbym nie mógł "aktywować" tego istniejącego już obrazka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 3 dni temu #2997 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Rozdzielanie obrazka i zmiana jego rozmiaru
Źle zrozumiałem problem od samego początku. Dopiero teraz po opisie zrozumiałem, że nie masz plików w wersji wektorowej. Jak nie masz wektorów to aby edytować to co masz w programie do grafiki wektorowej potrzebujesz albo skądś te wektory wytrzasnąć, albo z ręki odtworzyć to co chcesz zmienić.

Te logosy są gdzieś do pobrania w plikach źródłowych? tak były projektowane, więc może tak? Na Wikipedii może? Tam zwykle są wektory.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.281 s.