Jak zmienić format pdf-a do wydruku

1 miesiąc 4 tygodni temu - 1 miesiąc 4 tygodni temu #3086 przez Urs_urs
Jak zmienić format pdf-a do wydruku was created by Urs_urs
Cześć, 
chciałabym się dowiedzieć czy w programie inkscape jest możliwość przerobienia pdf-a podzielonego do wydruku na kartki A4 tak aby nowy format wydruku był A0 ale z jednoczesnym zachowaniem skali z poprzedniego formatu. Chodzi mi konkretnie o szablony krawieckie. One są przygotowane tak aby drukować je na domowej drukarce i sklejać. Pytanie czy da się to jakoś przerobić tak aby można było ten szablon "posklejać" w programie i wydrukować na A0? W załączniku przykładowy plik do sklejania... [attachment=608]model-1081-A_168_32-1.pdf

P.S. 
Słaby załącznik wybrałam. Kartki do sklejania zaczynają się dopiero od strony 32 i to ten fragment pliku chciałabym przerabiać.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 miesiąc 4 tygodni temu #3087 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Jak zmienić format pdf-a do wydruku
Cześć, tak raczej bez problemu.

Zrobiłbym tak:
1. Otworzył Inkscape
2. Zaimportowałbym w nim dokument PDF
3. Utworzył nową stronę w formacie A0
4. Na w/w poukładałbym po kolei fragmenty z A4
5. Pousuwałbym te nadmiarowe strony.

Spróbuj i dać znać czy się udało.
Za tę wiadomość podziękował(a): Urs_urs

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 miesiąc 4 tygodni temu #3088 przez Urs_urs
Replied by Urs_urs on topic Jak zmienić format pdf-a do wydruku
Udało się i cieszę się jak dziecko :) To moje pierwsze spotkanie z programem do grafiki wektorowej. Okazuje się, że nie mogłam tego ogarnąć ponieważ mój plik otwierałam w Inkscape a nie go importowałam. Teraz wszystko jasne. Mogę sobie te moje puzzle dowolnie układać. Meeega ułatwi mi to życie. Dziękuję bardzo za pomoc. Od dziś koniec zabawy z klejem i nożyczkami ;) Dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 miesiąc 4 tygodni temu #3089 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Jak zmienić format pdf-a do wydruku
Świetne wieści, bardzo miło mi to czytać. Wszystkiego dobrego, a jakby co polecamy się na przyszłość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.086 s.