Tablet graficzny monitor XP-Pen Artist 15.6 do digital paintingu

1 rok 6 miesiąc temu #1917 przez xiaosan
Witam
Ja mam staruszka OSU tablet graficzny Star G640 . Jest to model firmy XP-Pen , tyle że sprzedawany w różnych krajach pod różnymi markami z dostosowaną do danego rynku ceną.
Obecnie poważnie rozważam zakup XP-Pen Artist 15.6 - tablet z ekranem, który będzie przeznaczony do digital paintingu. tablet graficzny to absolutny mus dla każdego kto myśli o rysowaniu, edycji obrazów, a i zwykłe korzystanie z komputera potrafi ułatwić.
Chociaż z drugiej strony w mojej branży nie potrzebuję kątów, gumki i różnej siły nacisku (krzywe Beziera etc.) więc zwykły tablet z Windowsem plus tani rysik mi wystarczy. Nie mniej, jakbym szukał kosztów do firmy, to jest on brany pod uwagę. Tym bardziej, że ma rysik z programowalnymi przyciskami, co akurat byłoby pomocne.
mój monitor to ten produkt:  https://www.xp-pen.com/goods/show/id/225.html  .15.6 cale przekątnej to chyba dosyć sporo (poprawcie mnie jeśli się mylę).
Czy ktoś używa tabletu do takich programów jak illutrator, premiere, 3dsmax, mudbox, zbrush, itp ? czy polecacie do takich programów omawiane tablety?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 6 miesiąc temu #1918 przez Dorkass
Hmm... A zauważyłeś może, że to jest forum programu Inkscape??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.100 s.