• Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Szybka pomoc potrzebna - zrobienie logo

Szybka pomoc potrzebna - zrobienie logo #1799

1 miesiąc 4 dni temu
  • traf10
  • traf10 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Nie sądź innych po sobie... Szukam po prostu osoby chętnej mi pomóc... Ja może będę mógł komuś pomóc w inny sposób. Tak ludzie czasami robią, ale tobie chyba to raczej obce zachowanie, skoro tak się wyrażasz. I proszę nie twórz tu kolejnych wpisów, skoro nie dotyczą opcji pomocy. Dziękuję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szybka pomoc potrzebna - zrobienie logo #1800

1 miesiąc 4 dni temu
  • DominusX
  • DominusX Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Inkscape'owicze wszystkich krajów - łączcie się!
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 8
Wybacz, ale z mojej strony wygląda to jak próba wyłudzenia cudzej ciężkiej pracy. Lata pracy przy opanowywaniu narzędzi, poszerzeniu swojej wiedzy, ćwiczeń, konsultacji i zleceń to trochę za dużo, aby swój czas rozdawać innym ot tak. Prośba o pomoc jest wtedy kiedy chcesz wędkę, a nie rybę. Ostatnio spotkałem się z sytuacją, kiedy człowiek prowadzący bloga - ot tak, dokładający do sprawy, dla idei - miał logo i potrzebował tylko jego drobną przeróbkę. Praca trwała z 15 minut. Zrobiłem mu to od ręki, a on zapytał ile za to. Oczywiście nic go nie policzyłem, bo skoro on coś zrobił dla idei, to ja też mogę. Ty natomiast wchodzisz tutaj i próbujesz nas skłonić to zrobienia pracy na rzecz Twojej firmy bezpłatnie. Rozumiem co to znaczy rozpoczynać działalność gospodarczą. To wzięcie na siebie ryzyka i odpowiedzialności. Jeśli masz co do rynku uczciwe zamiary, to zapewne doskonale znasz wartość własnej pracy. Jeśli tak, to uszanuj także cudzą.
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 4 dni temu przez DominusX.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.133 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Tapatalk

Łatwy dostęp do forum w twoim urządzeniu mobilnym za pomocą aplikacji Tapatalk!

tapatalk_logo

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.