Pomoc przy pisowni CyrillicGoth Medium

3 lata 5 miesiąc temu #2448 przez ProfesjonalnyAmator
Pomoc przy pisowni CyrillicGoth Medium was created by ProfesjonalnyAmator
Witam , potrzebuje pomocy zajmuje sie wypalaniem laserem i plazma i klijent chciał żebym mu taki napis wypalił  "Gremium" w czcionce " CyrillicGoth Medium" i za bardzo nie wiem jak to zrobić program nie oferuje takiej pisowni a w kaligrafii nie jestem za dobry jest ktoś w stanie mi pomóc i przygotowac taki napis w programie ? Oczywiście zapłace za pomoc :)
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 5 miesiąc temu #2449 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Pomoc przy pisowni CyrillicGoth Medium
Cześć,

płatna pomoc oczywiście jest możliwa. Ale skoro znasz font i masz Inkscape to w czym problem? :) Jeśli font jest zainstalowany, to powinien pojawić się w Inkscape. Nie pojawia się?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 5 miesiąc temu #2450 przez ProfesjonalnyAmator
Replied by ProfesjonalnyAmator on topic Pomoc przy pisowni CyrillicGoth Medium
Co masz na myśli "front" bo dopiero zaczynam zabawę z tym programem i nie za bardzo wiem , a to zdjęcie mi klient przesłał żebym wiedział jak to ma wyglądać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 5 miesiąc temu #2451 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Pomoc przy pisowni CyrillicGoth Medium
No czcionka :) Graficy od dłuższego czasu się spierają czy font i czcionka to odpowiednie słowo.

Dobra, do rzeczy:
1. Potrzebujesz pobrać ten font/czcionkę/krój pisma
2. Instalujesz to na komputerze
3. Włączasz Inkscape (jeśli będziesz miał Inka włączonego w czasie instalacji, to nie zobaczysz czcionki póki go nie zrestartujesz)
4. Wybierasz z lewej strony narzędzie z literką
5. Z listy, która pojawiła się na górnej belce wybierasz czcionkę którą zainstalowałeś
6. Piszesz swój napisz :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 5 miesiąc temu #2452 przez ProfesjonalnyAmator
Replied by ProfesjonalnyAmator on topic Pomoc przy pisowni CyrillicGoth Medium
Wiesz że tak robiłem i nie chciało działać a teraz zadziałało , no normalnie czary :) dziękuje za pomoc :)
A nie wiesz może jak zapisać plik w inscape w formacie DXF żeby program do plazmy go widział ? bo jak zapisuje normlanie "zapisz plik DXF" to jak przenosze do programu MyPlasm to tylko jakieś dziwne kreski mi sie pokazuja a nie projekt ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 5 miesiąc temu #2453 przez DominusX
Replied by DominusX on topic Pomoc przy pisowni CyrillicGoth Medium
To jest temat rzeka o którym niewiele wiem ;)

Ale problem może nie leżeć w zapisie. Zanim zapiszesz grafikę zaznacz napis i zamień go na krzywe (ścieżka > obiekt w ścieżkę). Wtedy zapisz. Może będzie lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.153 s.