Inscape wersja 1.3, problem z zapisaniem pliku w formacie DXF

3 miesiąc 2 tygodni temu #3061 przez Monika
Jednak dalej jest błąd w załączniku podsyłam co teraz się pojawia 
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 2 tygodni temu - 3 miesiąc 2 tygodni temu #3062 przez DominusX
Gdyby wszyscy byli tak responsywni jak Ty, to bym nam tu problemy szły do przodu znacznie szybciej ;)

A co do pliku, to wygląda, że on się zapisuje. Zgadza się?
Odnośnie problemu, to już widać - pythonowkie biblioteki były problemem. Ogólnie Tutaj wchodzimy w jakieś dzikie dla mnie obszary. Możesz teraz googlować po prostu treść tych błędów. Może się okazać, że musisz zaktualizować pythona. Albo na przykład zainstalować jakąś określoną wersję. Powinnaś dać radę skopiować jakąś newralgiczną część tego błędu (ostatnią linijkę chyba wystarczy) i wrzucić w wyszukiwarkę. A ja rzecz jasna nie mam jak skopiować z obrazka ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 2 tygodni temu #3063 przez DominusX
Podpowiadają mi tutaj jeszcze jedno rozwiązanie - problemem mogą być polskie litery. Jak w nazwie, to usuń je z nazwy. Jak w treści, to zmień napisy na krzywe. Zwróć też uwagę, czy nie masz polskich znaków w nazwach warstw etc, labelkach itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 2 tygodni temu #3064 przez Monika
Dla mnie najważniejsze, że umiałam napisać jaki dokładnie mam problem, i że dzięki tobie udało mi się go rozwiązać:-)

Teraz już pliki się zapisują, ale musiałam każdy element oddzielnie zamieniać na "Obiekt w ścieżkę" i teraz bez problemu plik się zapisuje.
Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi i pomoc:-) Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 miesiąc 2 tygodni temu #3065 przez DominusX
Tutaj była praca zbiorowa, bo mnie jeszcze kolega wsparł ;)

Najważniejsze, że działa.
Super :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.233 s.