Nie można zapisać pliku PLT

10 lata 7 miesiąc temu #203 przez Dorkass
Nie można zapisać pliku PLT was created by Dorkass
Bez względu na to czy tworzę nowy, czy otwieram już istniejący przy próbie zapisu pojawiają się błędy:




:(

Potrzebuję zapisać plik w tym formacie, bo obraz będzie wypalany laserem. Proszę o pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 lata 7 miesiąc temu #204 przez mPuQ
Replied by mPuQ on topic Nie można zapisać pliku PLT
Powiedz mi jaka jest Twoja znajomość systemu bo nie wiem jak mam zrobić opis? :)

mPuQ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 lata 7 miesiąc temu #205 przez Dorkass
Replied by Dorkass on topic Nie można zapisać pliku PLT
Chyba taka średnio-przeciętna ;) Hakerem z pewnością nie jestem :P Opisz jak uważasz za słuszne, najwyżej dopytam jak czegoś nie zrozumiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 lata 7 miesiąc temu #207 przez mPuQ
Replied by mPuQ on topic Nie można zapisać pliku PLT
Potrzebujemy Python'a 2.7.5 , pobieramy i instalujemy w domślnym katalogu C:\Python27, teraz idziemy do katalogu Inkscape i klikamy na nim PPM --> Właściwości

Ustawiamy prawa żeby można było robić zmiany w zawartości katalogu. Zaznaczamy co się da i potwierdzamy OK.
W zależności od wersji Windows ścieżka może się różnić ale wewnątrz katalogu Inkscape mamy podkatalog python zmieniamy mu nazwę np na python1. Teraz kopiujemy Python27 do katalogu i zmieniamy nazwę na python.

Następnie instalujemy UniConvertor , po zainstalowaniu wchodzimy do podkatalogu C:\Program Files (x86)\sK1 Project\UniConvertor-1.1.5\inkscape-patches\ i uruchomiamy plik inkscape-patch.vbs. To nam dodaje nowa funkcjonalność do Inka, po to głównie były prawa do zapisu bo bez nich ten skrypt pokazuje błąd.

Jeśli Ink był włączony należy go wył/wł aby zmiany weszły w życie. Po tym udało mi się zapisać do pliku PLT bez błędu. Druga rzecz to, że Python jest już w wersji 3.3.2 ale na nim też były jakieś problemy.

mPuQ
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorkass

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 lata 7 miesiąc temu #208 przez mPuQ
Replied by mPuQ on topic Nie można zapisać pliku PLT
UniConvertor
To jest przydatne narzędzie do zamiany formatów plików. Z głównych funkcji można zaliczyć import plików CorelDRAW od 7 do X4 i zapis jako SVG, AI do wersji 9. Pełny opis funkcji
Po instalacji przejmie od Inka powiązanie plików i trzeba kliknąć na pliku SVG i wybrać opcję Otwórz za pomocą --> Wybierz program domyślny...

mPuQ
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorkass

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 lata 7 miesiąc temu #210 przez Dorkass
Replied by Dorkass on topic Nie można zapisać pliku PLT
Dziękuję za dokładne i czytelne instrukcje. Teraz już pliki się zapisują :)
Tylko dlaczego trzeba aż takich ceregieli aby Inkscape zapisywał pliki w tym formacie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.365 s.