Obrót a klony

10 lata 5 miesiąc temu #309 przez mPuQ
Replied by mPuQ on topic Obrót a klony
Spróbuj najnowszego Inka dev dla Windows . Odkąd pamiętam to klony omijałem łukiem bo były z nimi zawsze szopki aż do dziś jak mi jakimś cudem zadziałały!
Inna opcja to Ink w wersji portable , on zapisuje wszystkie pliki wewnątrz a nie jak normalne wersje w katalogu użytkownika. Jest szansa że program odpali się z dziewiczymi ustawieniami.
Co kilka Inków w systemie to nie jeden, wersja dla Windows 64 bit . :D
Więcej pomysłów nie mam.

mPuQ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #310 przez Dorkass
Replied by Dorkass on topic Obrót a klony
OK, spróbuję i napiszę czy pomogło. Dziękuję za pomoc :)

@Edit:
Naprawdę dziwna sprawa. Zainstalowałam wersję portable i nadal to samo. Wtedy coś mnie "tknęło" i postanowiłam przed klonowaniem nie zmieniać domyślnych wymiarów dokumentu (w wersji instalacyjnej mam podmieniony szablon a w portable zmieniłam sobie w preferencjach zaraz po uruchomieniu programu) i eureka! - klonowanie działa prawidłowo. Zmieniłam wymiary strony wg własnych preferencji i znów błąd. Sprawdziłam kilkakrotnie, wystarczy nawet zmienić orientację z pionowej na poziomą aby klonowanie przestało działać prawidłowo. W wersji instalacyjnej z Gradient Mesh dokładnie to samo. Jednym słowem to jakiś dziwny bug musi być, że klonowanie działa prawidłowo tylko przy zachowaniu domyślnego szablonu i orientacji strony bez względu na wersję programu. Ciekawa jestem, czy to tylko u mnie się tak dzieje czy u wszystkich na Windows.
Za tę wiadomość podziękował(a): mPuQ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 lata 5 miesiąc temu #311 przez mPuQ
Replied by mPuQ on topic Obrót a klony
Tak u mnie też tak się dzieje (Win7 64bit)!!!
Gratuluję spostrzegawczości, przyda się to na przyszłość aby móc lepiej ogarniać Inka. :cheer:

mPuQ
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorkass

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.089 s.